LECO N-TYPECelična tehnologija
Tehnologija pol-rezanih celic SMBB
Bifacialna celicaModuleTechnologies
Odlična zmogljivost proti PID-u pri nizki temperaturi
Manj učinkov senčenja vročih točk
Višja izhodna moč Nižji BOS in LCOE
● Sistem vodenja kakovosti ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Sistem ravnanja z okoljem
● ISO45001:2018 Varstvo okolja in varnosti pri delu
● Standardna kakovost IEC61215/IEC61730
● Preskusi soli/meglice/amonijaka po standardu IEC61701/IEC62716
| Sončne celice | Monofonski N-tip |
| Število celic | 132 (6x20) |
| Dimenzije | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Teža | 33,8 kg |
| Sprednje/zadnje steklo | 2,0 mm prevlečeno polkaljeno steklo |
| Okvir | Anodizirana aluminijeva zlitina (ojačana za visoke obremenitve, opcijsko) |
| Razdelilna omarica | Zaščita IP68 (3 obvodne diode) |
| Izhodni kabli | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Dolžino je mogoče prilagoditi | |
| Priključki | Združljivo z Mc4 |
| Preskus mehanske obremenitve | Spredaj 5400 Pa / Zadaj 2400 Pa |
| RAZRED MOČI | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Največja moč (Pmax) | 605 W | 454 W | 610 W | 458 W | 615 W | 462 Z | 620 W | 466 W | 625 W | 470 W |
| Napetost odprtega tokokroga (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Kratkostični tok (Isc) | 15,74A | 12,59A | 15,80A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98 A | 12,78 A |
| Napetost pri največji moči (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01V |
| Trenutna največja moč (Impp) | 14,82A | 11,86A | 14,88A | 11,90A | 14,94A | 11,95 A | 15,00A | 12,00A | 15,06A | 12,05A |
| UČINKOVITOST MODULA (%) | 22,40 % | 22,58 % | 22,77 % | 22,95 % | 23,14 % | |||||
| STC: Obsevanost 1000 W/m², temperatura celice 25 °C, AM1,5 G NMOT: Obsevanje 800 W/m², temperatura okolice 20 °C, hitrost vetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Ojačanje zadaj | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Največja moč (Pmax) | 635 W | 641W | 646W | 651W | 656 W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 23,52 % | 23,71 % | 23,91 % | 24,10 % | 24,29 % | |
| 15 % | Največja moč (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 25,76 % | 25,97 % | 26,18 % | 26,40 % | 26,61 % | |
| 25 % | Največja moč (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775 W | 781W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 28,00 % | 28,23 % | 28,46 % | 28,69 % | 28,92 % |
| Posoda | 40'HQ |
| Kosov na paleto | 34 |
| Palet na kontejner | 20 |
| Število kosov na posodo | 680 |
| Temperatura delovnega modula | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Največja napetost sistema | 1500 V enosmernega toka (IEC) |
| Največja nazivna vrednost serijske varovalke | 30A |
| Toleranca moči | 0/+5 W |
| Nazivna delovna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficient Pmax | -0,29 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Voc | -0,25 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Stavba 36, Hongqiao Xinyuan, okrožje Chongchuan, mesto Nantong, Kitajska
www.alifesolar.com