| ELEKTROINSTALACIJSKI PROJEKT | PARAMETRI | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Največja moč | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimalna delovna napetost | Vmp(V) | 42,63 | 43,18 | 43,68 | 44,19 |
| Optimalni obratovalni tok | Imp(A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Napetost odprtega tokokroga | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53,03 |
| Kratkostični tok | Isc(A) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Delovno temperaturno območje modula | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Največja napetost sistema | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Največji tok varovalke | A | 25 | |||
| Tolerančno območje moči | % | 0~+3% | |||
| *STC (standardne testne okoliščine): frontalno obsevanje 1000 W/m², temperatura celice 25 ℃, spekter AM1,5. | |||||
| Nazivna delovna temperatura celice | VOCT | ℃ | 44 ℃ ± 2 ℃ |
| Največji temperaturni koeficient moči | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Temperaturni koeficient napetosti odprtega tokokroga | Hlasilne snovi | %/℃ | -0,24 |
| Temperaturni koeficient kratkostičnega toka | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Raven varnosti | Razred II |
| Garancija izdelka | 12 let izkušenj z materiali in tehnologijo izdelkov |
| Garancija za napajanje | 25 let linearne izhodne moči |
| *Slabljenje v prvem letu je 2 %. Od naslednjega leta naprej je letni upad manjši od 0,5 %. Moč modula v 25. letu ni manjša od 80 %. | |
| Vrsta celice | TOPCon celica 182×91 mm |
| Razporeditev celic | 144 kosov (12×12) |
| Velikost modula | 2260 x 1219 x 2,7 mm |
| Teža modula | 7,44 kg |
| Razdelilna omarica | Stopnja zaščite IP68 |
| Izhodni kabel | 4 mm², dolžina kabelske mreže 500 mm. Dolžino kabla je mogoče prilagoditi |
| Vrsta priključka | Združljivost z MC4 |
| Okvir | Ni na voljo |
| Čelna statična obremenitev (snežni tlak) | 5400 Pa |
| Statična obremenitev od zadaj (tlak vetra) | 2400 Pa |
| Prevoz | Tovornjak s platformo 13 m | Tovornjak s platformo 17,5 m | Posoda 20 °C | Posoda 40 °C |
|---|---|---|---|---|
| Velikost | 13 m | 17,5 m | 20 °C | 40 °C |
| Paleta | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Kos/paleta | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Skupaj kosov | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Velikost embalaže (paleta) | 2320*1110*1400 mm | |||
| Največja moč (W) | Učinkovitost konverzije | Teža | Garancija izdelka | Garancija za napajanje | Velikosti modulov | Razporeditev celic |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260 x 1219 x 2,7 mm | 144 kosov (12 x 12) |
| 500 510 520 530 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260 x 1110 x 2,7 mm | 132 kosov (11 x 12) |
| 460 470 480 490 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260 x 1020 x 2,7 mm | 120 kosov (10 x 12) |
| 410 420 430 440 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260 x 918 x 2,7 mm | 108 kosov (9 x 12) |
| 360 370 380 390 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260 x 825 x 2,7 mm | 96 kosov (8 x 12) |
| 320 330 340 350 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260 x 735 x 2,7 mm | 84 kosov (7 x 12) |
| 270 280 290 300 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260 x 644 x 2,7 mm | 72 kosov (6 x 12) |
| 120 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 1545 x 425 x 2,7 mm | 72 kosov (6 x 12) |
| 200 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 1150 x 927 x 2,7 mm | 54 kosov (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 1750 x 1150 x 2,7 mm | 80 kosov (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Stavba 36, Hongqiao Xinyuan, okrožje Chongchuan, mesto Nantong, Kitajska
www.alifesolar.com