LECO N-TYPECelična tehnologija
Tehnologija pol-rezanih celic SMBB
Tehnologije bifacialnih celičnih modulov
Odlična zmogljivost proti PID-u pri nizki temperaturi
Manj učinkov senčenja vročih točk
Višja izhodna moč Nižji BOS in LCOE
● Sistem vodenja kakovosti ISO9001:2015
● SO14001:2015 Sistem ravnanja z okoljem
● ISO45001:2018 Varstvo okolja in varnosti pri delu
● Standardna kakovost IEC61215/IEC61730
● Preskusi soli/meglice/amonijaka po standardu IEC61701/IEC62716
| Sončne celice | Monofonski N-tip |
| Število celic | 96 (6x16) |
| Dimenzije | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Teža | 24,0 kg |
| Sprednje steklo | 2,0 mm prevlečeno polkaljeno steklo |
| Okvir | Anodizirana aluminijeva zlitina (ojačana za visoke obremenitve, opcijsko) |
| Razdelilna omarica | Zaščita IP68 (3 obvodne diode) |
| Izhodni kabli | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Dolžino je mogoče prilagoditi | |
| Priključki | Združljivo z Mc4 |
| Preskus mehanske obremenitve | Spredaj 5400 Pa / Zadaj 2400 Pa |
| RAZRED MOČI | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Največja moč (Pmax) | 435 W | 326 W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338 W | 455 W | 342 Z |
| Napetost odprtega tokokroga (Voc) | 34,49 V | 32,33 V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97 V | 32,82 V | 35,21 V | 33,07 V | 35,45 V | 35,68 V |
| Kratkostični tok (Isc) | 15,84A | 12,67A | 15,90A | 12,72 A | 15,96A | 12,77A | 16,02A | 12,82A | 16,08A | 12,86A |
| Napetost pri največji moči (Vmpp) | 29,43 V | 27,57 V | 29,65 V | 27,80 V | 29,87 V | 28,02 V | 30,08 V | 28,24 V | 30,29 V | 28,46 V |
| Trenutna največja moč (Impp) | 14,78 A | 11,82A | 14,84A | 11,87A | 14,90A | 11,92A | 14,96A | 11,97A | 15,02A | 12,02A |
| UČINKOVITOST MODULA (%) | 21,77 % | 22,02 % | 22,27 % | 22,52 % | 22,77 % | |||||
| STC: Obsevanost 1000 W/m², temperatura celice 25 °C, AM1,5 G NMOT: Obsevanje 800 W/m², temperatura okolice 20 °C, hitrost vetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Ojačanje zadaj | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Največja moč (Pmax) | 457W | 462 Z | 467W | 473W | 478 W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 22,86 % | 23,12 % | 23,38 % | 23,65 % | 23,91 % | |
| 15 % | Največja moč (Pmax) | 500 W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 25,04 % | 25,32 % | 25,61 % | 25,90 % | 26,19 % | |
| 25 % | Največja moč (Pmax) | 544W | 550 W | 556W | 563W | 569W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 27,21 % | 27,53 % | 27,84 % | 28,15 % | 28,46 % |
| Posoda | 40'HQ |
| Kosov na paleto | 36 |
| Palet na kontejner | 26 |
| Število kosov na posodo | 936 |
| Temperatura delovnega modula | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Največja napetost sistema | 1500 V enosmernega toka (IEC) |
| Največja nazivna vrednost serijske varovalke | 30A |
| Toleranca moči | 0/+5 W |
| Nazivna delovna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficient Pmax | -0,29 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Voc | -0,25 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Stavba 36, Hongqiao Xinyuan, okrožje Chongchuan, mesto Nantong, Kitajska
www.alifesolar.com