LECO N-TYPECelična tehnologija
Tehnologija pol-rezanih celic SMBB
Bifacialna celicaModuleTechnologies
Odlična zmogljivost proti PID-u pri nizki temperaturi
Manj učinkov senčenja vročih točk
Višja izhodna moč Nižji BOS in LCOE
● Sistem vodenja kakovosti ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Sistem ravnanja z okoljem
● ISO45001:2018 Varstvo okolja in varnosti pri delu
● Standardna kakovost IEC61215/IEC61730
● Preskusi soli/meglice/amonijaka po standardu IEC61701/IEC62716
| Sončne celice | Monofonski N-tip |
| Število celic | 156 (6x26) |
| Dimenzije | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Teža | 34,8 kg |
| Sprednje/zadnje steklo | 2,0 mm prevlečeno polkaljeno steklo |
| Okvir | Anodizirana aluminijeva zlitina (ojačana za visoke obremenitve, opcijsko) |
| Razdelilna omarica | Zaščita IP68 (3 obvodne diode) |
| Izhodni kabli | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Dolžino je mogoče prilagoditi | |
| Priključki | Združljivo z Mc4 |
| Preskus mehanske obremenitve | Spredaj 5400 Pa / Zadaj 2400 Pa |
| RAZRED MOČI | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Največja moč (Pmax) | 620 W | 467W | 625 W | 471W | 630 W | 475 W | 635 W | 479 W | 640 W | 483W |
| Napetost odprtega tokokroga (Voc) | 55,64 V | 52,67 V | 55,75 V | 52,78 V | 55,87 V | 52,89 V | 55,98 V | 52,99 V | 56,09 V | 53,10 V |
| Kratkostični tok (Isc) | 14.18A | 11,44A | 14,25A | 11,50A | 14,32A | 11,56A | 14,39A | 11,62A | 14,46A | 11,68A |
| Napetost pri največji moči (Vmpp) | 46,03 V | 42,73 V | 46,16 V | 42,86 V | 46,29 V | 42,99 V | 46,42 V | 43,11 V | 46,55 V | 43,24 V |
| Trenutna največja moč (Impp) | 13,47A | 10,93A | 13,54A | 10,99A | 13,61A | 11,05A | 13,68A | 11.11A | 13,75 A | 11.17A |
| UČINKOVITOST MODULA (%) | 22,18 % | 22,36 % | 22,54 % | 22,72 % | 22,90 % | |||||
| STC: Obsevanost 1000 W/m², temperatura celice 25 °C, AM1,5 G NMOT: Obsevanje 800 W/m², temperatura okolice 20 °C, hitrost vetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Ojačanje zadaj | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Največja moč (Pmax) | 651W | 656 W | 662 Z | 667W | 672 Z |
| Učinkovitost modula STC (%) | 23,29 % | 23,48 % | 23,66 % | 23,85 % | 24,04 % | |
| 15 % | Največja moč (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 25,51 % | 25,71 % | 25,92 % | 26,12 % | 26,33 % | |
| 25 % | Največja moč (Pmax) | 775 W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 27,73 % | 27,95 % | 28,17 % | 28,40 % | 28,62 % |
| Posoda | 40'HQ |
| Kosov na paleto | 34 |
| Palet na kontejner | 16 |
| Število kosov na posodo | 544 |
| Temperatura delovnega modula | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Največja napetost sistema | 1500 V enosmernega toka (IEC) |
| Največja nazivna vrednost serijske varovalke | 30A |
| Toleranca moči | 0/+5 W |
| Nazivna delovna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficient Pmax | -0,29 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Voc | -0,25 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Stavba 36, Hongqiao Xinyuan, okrožje Chongchuan, mesto Nantong, Kitajska
www.alifesolar.com