LECO N-TYPECelična tehnologija
Tehnologija pol-rezanih celic SMBB
SMBB Technologies
Odlična zmogljivost proti PID-u pri nizki temperaturi
Manj učinkov senčenja vročih točk
Višja izhodna moč Nižji BOS in LCOE
● Sistem vodenja kakovosti ISO9001:2015
● SO14001:2015 Sistem ravnanja z okoljem
● ISO45001:2018 Varstvo okolja in varnosti pri delu
● Standardna kakovost IEC61215/IEC61730
● Preskusi soli/meglice/amonijaka po standardu IEC61701/IEC62716
| Sončne celice | Monofonski N-tip |
| Število celic | 96 (6x16) |
| Dimenzije | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Teža | 21,0 kg |
| Sprednje steklo | 3,2 mm prevlečeno kaljeno steklo |
| Okvir | Anodizirana aluminijeva zlitina (ojačana za visoke obremenitve, opcijsko) |
| Razdelilna omarica | Zaščita IP68 (3 obvodne diode) |
| Izhodni kabli | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Dolžino je mogoče prilagoditi | |
| Priključki | Združljivo z Mc4 |
| Preskus mehanske obremenitve | Spredaj 5400 Pa / Zadaj 2400 Pa |
| RAZRED MOČI | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Največja moč (Pmax) | 435 W | 326 W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338 W | 455 W | 342 Z |
| Napetost odprtega tokokroga (Voc) | 34,71 V | 32,54 V | 34,96 V | 32,78 V | 35,20 V | 33,03 V | 35,43 V | 33,28 V | 35,67 V | 33,52 V |
| Kratkostični tok (Isc) | 15,74A | 12,59A | 15,80A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98 A | 12,78 A |
| Napetost pri največji moči (Vmpp) | 29,35 V | 27,50 V | 29,57 V | 27,72 V | 29,79 V | 27,95 V | 30,00 V | 28,17 V | 30,21 V | 28,39 V |
| Trenutna največja moč (Impp) | 14,82A | 11,86A | 14,88A | 11,90A | 14,94A | 11,95 A | 15,00A | 12,00A | 15,06A | 12,05A |
| UČINKOVITOST MODULA (%) | 21,77 % | 22,02 % | 22,27 % | 22,52 % | 22,65 % | |||||
| STC: Obsevanost 1000 W/m², temperatura celice 25 °C, AM1,5 G NMOT: Obsevanje 800 W/m², temperatura okolice 20 °C, hitrost vetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Posoda | 40'HQ |
| Kosov na paleto | 36 |
| Palet na kontejner | 26 |
| Število kosov na posodo | 936 |
| Temperatura delovnega modula | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Največja napetost sistema | 1500 V enosmernega toka (IEC) |
| Največja nazivna vrednost serijske varovalke | 30A |
| Toleranca moči | 0/+5 W |
| Nazivna delovna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficient Pmax | -0,29 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Voc | -0,25 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Stavba 36, Hongqiao Xinyuan, okrožje Chongchuan, mesto Nantong, Kitajska
www.alifesolar.com