LECO N-TYPECelična tehnologija
Tehnologija pol-rezanih celic SMBB
Bifacialna celicaModuleTechnologies
Odlična zmogljivost proti PID-u pri nizki temperaturi
Manj učinkov senčenja vročih točk
Višja izhodna moč Nižji BOS in LCOE
● Sistem vodenja kakovosti ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Sistem ravnanja z okoljem
● ISO45001:2018 Varstvo okolja in varnosti pri delu
● Standardna kakovost IEC61215/IEC61730
● Preskusi soli/meglice/amonijaka po standardu IEC61701/IEC62716
| Sončne celice | Monofonski N-tip |
| Število celic | 120 (6x20) |
| Dimenzije | 2172 x 1303 x 35 mm |
| Teža | 35,0 kg |
| Sprednje/zadnje steklo | 2,0 mm prevlečeno polkaljeno steklo |
| Okvir | Anodizirana aluminijeva zlitina (ojačana za visoke obremenitve, opcijsko) |
| Razdelilna omarica | Zaščita IP68 (3 obvodne diode) |
| Izhodni kabli | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Dolžino je mogoče prilagoditi | |
| Priključki | Združljivo z Mc4 |
| Preskus mehanske obremenitve | Spredaj 5400 Pa / Zadaj 2400 Pa |
| RAZRED MOČI | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Največja moč (Pmax) | 620 W | 472 Z | 625 W | 476 W | 630 W | 480 W | 635 W | 484 W | 640 W | 488 W |
| Napetost odprtega tokokroga (Voc) | 43,75 V | 41,13 V | 43,96 V | 41,33 V | 44,16 V | 41,52 V | 44,37 V | 41,71 V | 44,57 V | 41,90 V |
| Kratkostični tok (Isc) | 18.16A | 14,72A | 18.20A | 14,76A | 18,24A | 14,80A | 18,28A | 14,84A | 18,32A | 14,88A |
| Napetost pri največji moči (Vmpp) | 36,21 V | 33,98 V | 36,44 V | 34,20 V | 36,67 V | 34,41 V | 36,90 V | 34,62 V | 37,12 V | 34,83 V |
| Trenutna največja moč (Impp) | 17.12A | 13,89A | 17.15A | 13,92A | 17.18A | 13,95 A | 17.21A | 13,98 A | 17,24A | 14.01A |
| UČINKOVITOST MODULA (%) | 21,91 % | 22,08 % | 22,26 % | 22,44 % | 22,61 % | |||||
STC: Obsevanost 1000 W/m², temperatura celice 25 ºC, AM1,5 G
NMOT: Obsevanost 800 W/m², temperatura okolice 20 ºC, hitrost vetra 1 m/s, AM1,5 G
| Ojačanje zadaj | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Največja moč (Pmax) | 651W | 656 W | 662 Z | 667W | 672 Z |
| Učinkovitost modula STC (%) | 23,00 % | 23,19 % | 23,37 % | 23,56 % | 23,74 % | |
| 15 % | Največja moč (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 25,19 % | 25,40 % | 25,60 % | 25,80 % | 26,01 % | |
| 25 % | Največja moč (Pmax) | 775 W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 27,38 % | 27,60 % | 27,83 % | 28,05 % | 28,27 % |
| Posoda | 40'HQ |
| Kosov na paleto | 32 |
| Palet na kontejner | 18 |
| Število kosov na posodo | 576 |
| Temperatura delovnega modula | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Največja napetost sistema | 1500 V enosmernega toka (IEC) |
| Največja nazivna vrednost serijske varovalke | 35A |
| Toleranca moči | 0/+5 W |
| Nazivna delovna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficient Pmax | -0,30 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Voc | -0,24 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Isc | +0,04 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Stavba 36, Hongqiao Xinyuan, okrožje Chongchuan, mesto Nantong, Kitajska
www.alifesolar.com