LECO N-TYPECelična tehnologija
Tehnologija pol-rezanih celic SMBB
Bifacialna celicaModuleTechnologies
Odlična zmogljivost proti PID-u pri nizki temperaturi
Manj učinkov senčenja vročih točk
Višja izhodna moč Nižji BOS in LCOE
● Sistem vodenja kakovosti ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Sistem ravnanja z okoljem
● ISO45001:2018 Varstvo okolja in varnosti pri delu
● Standardna kakovost IEC61215/IEC61730
● Preskusi soli/meglice/amonijaka po standardu IEC61701/IEC62716
| Sončne celice | Monofonski N-tip |
| Število celic | 132 (6x22) |
| Dimenzije | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Teža | 38,5 kg |
| Sprednje/zadnje steklo | 2,0 mm prevlečeno polkaljeno steklo |
| Okvir | Anodizirana aluminijeva zlitina (ojačana za visoke obremenitve, opcijsko) |
| Razdelilna omarica | Zaščita IP68 (3 obvodne diode) |
| Izhodni kabli | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Dolžino je mogoče prilagoditi | |
| Priključki | Združljivo z Mc4 |
| Preskus mehanske obremenitve | Spredaj 5400 Pa / Zadaj 2400 Pa |
| RAZRED MOČI | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Največja moč (Pmax) | 690 W | 524 W | 695 W | 528 W | 700 W | 532W | 705 W | 536W | 710 W | 540 W |
| Napetost odprtega tokokroga (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Kratkostični tok (Isc) | 18,29A | 14,63A | 18,34A | 14,67A | 18,39A | 14,71A | 18,44A | 14,75 A | 18,49A | 14,79A |
| Napetost pri največji moči (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Trenutna največja moč (Impp) | 17,32A | 13,86A | 17,36A | 13,89A | 17,40A | 13,92A | 17,44A | 13,95 A | 17,48A | 13,98 A |
| UČINKOVITOST MODULA (%) | 22,21 % | 22,37 % | 22,53 % | 22,70 % | 22,86 % | |||||
| STC: Obsevanost 1000 W/m², temperatura celice 25 °C, AM1,5 G NMOT: Obsevanje 800 W/m², temperatura okolice 20 °C, hitrost vetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Ojačanje zadaj | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Največja moč (Pmax) | 725 W | 730 W | 735 W | 740 W | 746W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 23,32 % | 23,49 % | 23,66 % | 23,83 % | 24,00 % | |
| 15 % | Največja moč (Pmax) | 794W | 799W | 805 W | 811W | 817W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 25,54 % | 25,73 % | 25,91 % | 26,10 % | 26,28 % | |
| 25 % | Največja moč (Pmax) | 863W | 869W | 875 W | 881W | 888W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 27,77 % | 27,97 % | 28,17 % | 28,37 % | 28,57 % |
| Posoda | 40'HQ |
| Kosov na paleto | 32 |
| Palet na kontejner | 18 |
| Število kosov na posodo | 576 |
| Temperatura delovnega modula | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Največja napetost sistema | 1500 V enosmernega toka (IEC) |
| Največja nazivna vrednost serijske varovalke | 35A |
| Toleranca moči | 0/+5 W |
| Nazivna delovna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficient Pmax | -0,30 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Voc | -0,24 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Isc | +0,04 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Stavba 36, Hongqiao Xinyuan, okrožje Chongchuan, mesto Nantong, Kitajska
www.alifesolar.com