LECO N-TYPECelična tehnologija
Tehnologija pol-rezanih celic SMBB
Bifacialna celicaModuleTechnologies
Odlična zmogljivost proti PID-u pri nizki temperaturi
Manj učinkov senčenja vročih točk
Višja izhodna moč Nižji BOS in LCOE
● Sistem vodenja kakovosti ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Sistem ravnanja z okoljem
● ISO45001:2018 Varstvo okolja in varnosti pri delu
● Standardna kakovost IEC61215/IEC61730
● Preskusi soli/meglice/amonijaka po standardu IEC61701/IEC62716
| Sončne celice | Monofonski N-tip |
| Število celic | 144 (6x24) |
| Dimenzije | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Teža | 31,5 kg |
| Sprednje/zadnje steklo | 2,0 mm prevlečeno polkaljeno steklo |
| Okvir | Anodizirana aluminijeva zlitina (ojačana za visoke obremenitve, opcijsko) |
| Razdelilna omarica | Zaščita IP68 (3 obvodne diode) |
| Izhodni kabli | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Dolžino je mogoče prilagoditi | |
| Priključki | Združljivo z Mc4 |
| Preskus mehanske obremenitve | Spredaj 5400 Pa / Zadaj 2400 Pa |
| RAZRED MOČI | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Največja moč (Pmax) | 570 W | 429 W | 575 W | 433 W | 580 W | 437W | 585 W | 441W | 590 W | 445 W |
| Napetost odprtega tokokroga (Voc) | 51,41V | 48,69 V | 51,55 V | 48,82 V | 51,68 V | 48,96 V | 51,81 V | 49,09 V | 51,94 V | 49,23 V |
| Kratkostični tok (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14,22A | 11,47A | 14,29A | 11,53A | 14,36A | 11,59A | 14,43A | 11,65 A |
| Napetost pri največji moči (Vmpp) | 42,41 V | 39,36 V | 42,56 V | 39,51 V | 42,71 V | 39,66 V | 42,86 V | 39,80 V | 43,00 V | 39,95 V |
| Trenutna največja moč (Impp) | 13,44A | 10,90A | 13,51A | 10,96 A | 13,58A | 11,02A | 13,65 A | 11.08A | 13,72A | 11.14A |
| UČINKOVITOST MODULA (%) | 22,07 % | 22,26 % | 22,45 % | 22,65 % | 22,84 % | |||||
STC: Obsevanost 1000 W/m², temperatura celice 25 ºC, AM1,5 G
NMOT: Obsevanost 800 W/m², temperatura okolice 20 ºC, hitrost vetra 1 m/s, AM1,5 G
| Ojačanje zadaj | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Največja moč (Pmax) | 599 W | 604W | 609W | 614 Z | 620 W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 23,17 % | 23,37 % | 23,57 % | 23,78 % | 23,98 % | |
| 15 % | Največja moč (Pmax) | 656 W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 25,37 % | 25,60 % | 25,82 % | 26,04 % | 26,27 % | |
| 25 % | Največja moč (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 731W | 738W |
| Učinkovitost modula STC (%) | 27,58 % | 27,82 % | 28,07 % | 28,31 % | 28,55 % |
| Posoda | 20'GP | 40'HQ |
| Kosov na paleto | 36 | 36 |
| Palet na kontejner | 5 | 20 |
| Število kosov na posodo | 180 | 720 |
| Temperatura delovnega modula | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Največja napetost sistema | 1500 V enosmernega toka (IEC) |
| Največja nazivna vrednost serijske varovalke | 30A |
| Toleranca moči | 0/+5 W |
| Nazivna delovna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficient Pmax | -0,29 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Voc | -0,25 %/℃ |
| Temperaturni koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Stavba 36, Hongqiao Xinyuan, okrožje Chongchuan, mesto Nantong, Kitajska
www.alifesolar.com